
- Готово к отправке
- Код: PPXJ06010111
Зовнішній акумулятор (павербанк) Powerbank Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh Black
Цену уточняйте
+380 (73) 484-57-06
Підтримка, гарантія, сервіс
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА | |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ |
| Бренд: | Baseus |
| Тип: | Зовнішній акумулятор (павербанк) |
| Заряджаються пристрої: | смартфони, планшети та інші |
|
Вихідні параметри |
|
| Підключення пристроїв: | USBx2, USB Type-Cх1 |
| Потужність, Вт: | 22,5 |
| Напруга, В: | 5/9/12 |
| Струм, А: | 3/2.22/2/1,5 |
| Швидке заряджання пристроїв: | PD 2.0, QC 3.0 |
| Бездротова зарядка MagSafe: | немає |
| Бездротова зарядка: | немає |
| Зарядка ноутбука: | немає |
|
Батарея |
|
| Ємність, мАгод: | 30000 |
| Технологія: | Li-Pol |
| Зарядка: | Micro-USB, USB Type-C |
| Наскрізна зарядка: | є |
| Параметри заряду: | Micro: 5V/2A; 9V/2A USB Type-C: 5V/3A; 9V/2A |
| Швидке заряджання акумулятора: | є |
|
Фізичні параметри |
|
| Розмір, мм: | 154,8 x 69,4 x 41,5 |
| Вага, г: | 648 |
| Колір: | чорний |
| Індикація: | LED дисплей |
| Вбудований ліхтарик: | немає |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 69.4 мм |
| Длина | 154.8 мм |
| Высота | 41.5 мм |
| Вес | 648 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | Baseus |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
- Цена: Цену уточняйте







