
- Готово к отправке
- Код: XRN10P6128G1
Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Gray Global Rom
Цену уточняйте
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ |
ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
|
| Бренд: | Xiaomi |
| Лінійка: | Redmi Note 10 Pro 5G |
| Тип: | Смартфон |
| Попередньо встановлена ОС: | Android 11 |
|
Оснащення |
|
| Оперативна пам'ять, ГБ: | 6 |
| Вбудована пам'ять, ГБ: | 128 |
| Слот розширення: | немає |
| Тип SIM-карти: | Nano-SIM |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Процесор: | MediaTek MT6891Z Dimensity 1100 + Mali-G77 MC9 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота, GHz: | 2,6 |
| Швидка зарядка, Вт: | 33 |
| Акумулятор: | 5000 мАгод (незнімний) |
|
Дисплей |
|
| Діагональ, дюйми: | 6,6 |
| Роздільна здатність: | 2400x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| PPI: | 399 |
| Датчик регулювання яскравості: | є |
| Частота оновлення, Гц: | 120 |
| Особливості дисплея: | Gorilla Glass Victus |
|
Камера |
|
| Основа камера, МП: | 64 (f / 1.8) + 8 (f / 2.2) + 5 (f / 2.4) + 2 |
| Відеозйомка: | 4K @ 30fps |
| Фронтальна камера, Мп: | 16 (f / 2.5) |
| Особливості камери: | основний об'єктив 64 МП: 26 мм, 120 градусів, 1 / 1.97 "; ультраширокий об'єктив 8 МП: 13 мм, 119 градусів, 1/4"; допоміжний об'єктив 2 МП і макрооб'єктив 5 МП |
|
Комунікації |
|
| Стандарти зв'язку: | 5G, 4G, 3G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | є |
| IrDA: | є |
| Аудіо-кодеки: | AAC, aptX |
| Аудіороз'єм: | є |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C |
|
Корпус |
|
| Висота, мм: | 163,3 |
| Ширина, мм: | 75,9 |
| Товщина, мм: | 8,9 |
| Вага, г: | 193 |
| Захист від пилу і вологи: | IP53 |
| Тип корпусу: | моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал кришки/рамки: | пластик |
| Колір корпусу: | сірий |
| Тип клавіатури: | екранне введення |
|
Додатково |
|
| Сканер відбитка/обличчя: | Сканер відбитків пальців на бічній грані |
| Щі: | технологія швидкої зарядки Power Delivery, потужність зарядки 67 Вт |
ТРИ КАМЕРИ
Система з трьох камер дозволить зберегти яскраві враження від особливих моментів. Головна ширококутна камера 64 Мб захоплює максимум світла і отримує чудові знімки з точною проробкою всіх деталей. Ширококутна камера 8 Мп розрахована на панорамні фотографії. Датчик глибини 2 Мп створює ефект боці для портретів професійного рівня.

КОЛИ ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ
Основна камера 64 Мп знімає чудові фотографії, на яких добре видно кожну деталь. Ви зможете легко збільшити будь-яку частину фото і акцентувати увагу на важливих дрібницях.

ПОРТРЕТ
Портретний режим на ШІ дозволяє створювати справжні шедеври, які вражають своєю реалістичною і природною красою. Режим довгої витягки з використанням різних спецефектів і фільтрів перетворює фотографію на мистецтво.

СУЧАСНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Могутня система на основі 6 нм чіпсета MediaTek MT6891Z показує високу продуктивність і стабільну роботу Redmi Note 10 Pro навіть при пікових навантаженнях. Смартфон легко справляється з вимогливими іграми і дозволяє користуватися будь-якими програмами, підтримує багатозадачність, дає змогу вести стримінги і дивитися відео у високому якості.

ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ
Подвійні динаміки відтворюють потужний і чистий звук у широкому діапазоні і переносять вас в епіцентр подій.

АВТОНОМНІСТЬ
Вбудована батарея ємності 5000 мАч, завдяки інноваційним технологіям енергоефективності забезпечує до двох днів роботу Redmi Note 10 Pro при стандартному використанні.

ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЕСТЕТІКИ І ГЕОМЕТРІЇ
Зокруглені грані та кути, м’яке блимання задньої панелі з наношеним матовим або глянцевим покриттям, викладені співвідношенням Redmi Note 10 Pro створюють відчуття ідеальності стилю і створюють для користувача комфорт на новий рівень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.6 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 399 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Разрешение экрана | 2400x1080 |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 1100 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2600 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G77 MC9 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6144 MB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 64 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 163.3 мм |
| Ширина | 75.9 мм |
| Толщина | 8.9 мм |
| Вес | 193 г |
| Состояние | |
| Стан | Refurbіshed, запечатаний, в заводських плівках, гарантія 12 мсц |
- Цена: Цену уточняйте





