
- Готово к отправке
- Код: PBR10B
Power Bank Remax RPP-96 10000 mAh Black
Цену уточняйте
+380 (73) 484-57-06
Підтримка, гарантія, сервіс
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА | |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ |
Характеристики
| Бренд: | REMAX |
| Тип: | Зовнішній акумулятор (павербанк) |
| Пристрої, які можна заряджати: | смартфони, планшети та інші |
|
Параметри заряду пристроїв |
|
| Підключення пристроїв: | USB Type-CUSB Type-A |
| Кількість виходів USB Type-A: | 2 |
| Потужність заряджання USB Type-A, Вт: | 10,5 |
| Потужність заряджання USB Type-A (другий порт), Вт: | 10,5 |
| Вихідні значення заряду: | USB Type-A: 5V/2,1A |
|
Параметри батареї |
|
| Місткість батареї, мА·год: | 10000 |
| Місткість батареї, Вт·год: | 37 |
| Тип батареї: | Li-Pol |
| Порт зарядки Power bank'a: | USB Type-C, Micro-USB, Lightning |
| Потужність заряду Power bank'a: | 10 |
|
Фізичні параметри |
|
| Колір: | чорний |
| Індикація: | Світлодіодний індикатор рівня заряду |
| Захист: | від надлишкового струму, повної розрядки, короткого замикання, перегріву, перенапруги |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 154.8 мм |
| Ширина | 69.4 мм |
| Высота | 41.5 мм |
| Вес | 648 г |
- Цена: Цену уточняйте





