
- Готово к отправке
- Код: XRN9128G
Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Grey Global Rom
Цену уточняйте
+380 (73) 484-57-06
Підтримка, гарантія, сервіс
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ |
ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
|
Характеристики
| Бренд: | Xiaomi |
| Тип: | Смартфон |
| Попередньо встановлена ОС: | Android 10 |
|
Оснащення |
|
| Оперативна пам'ять, ГБ: | 6 |
| Вбудована пам'ять, ГБ: | 128 |
| Слот розширення: | є |
| Тип SIM-карти: | Nano-SIM |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Процесор: | Helio G85 + Mali-G52 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота, GHz: | 2 |
| Швидка зарядка, Вт: | 18 |
| Акумулятор: | 5020 мАг (незнімний) |
|
Дисплей |
|
| Діагональ, дюйми: | 6,53 |
| Роздільна здатність: | 2340x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| PPI: | 395 |
| Датчик регулювання яскравості: | є |
| Особливості дисплея: | Corning Gorilla Glass 5, DotDisplay, гамма: NTSC 84%, 2,5D, режим низького випромінювання синього світла, нанопокриття із захистом від бризок |
|
Камера |
|
| Основна камера, Мп: | 48 (f / 1.79) + 8 (f / 2.2) + 2 (f / 2.4) + 2 (f / 2.4) |
| Відеозйомка: | 3840x2160 (30 к / с) |
| Фронтальна камера, Мп: | 13 (f / 2.25) |
| Особливості камери: | основна камера 48 Мп: розмір матриці 1/2 ", 4-в-1 Super Pixel, розмір пікселя 0,8 мкм, об'єктив 6P, FOV 79,4 °; ширококутний 8 Мп: FOV 118 °, розмір матриці 1/4", розмір пікселя 1,12 мкм, об'єктив 5P; макрокамера 2 Мп: AF (2 см-10 см), розмір пікселя 1,75 мкм; датчик глибини 2 Мп: розмір сенсора 1/5 ", розмір пікселя 1,75 мкм, об'єктив 3P; фронтальна камера 13 Мп: 1,12 мкм, oбьектів 5P, FOV 74 °, HDR, запуск долонею, розпізнавання силуетів / портретний режим з АІ, імітація спалаху за допомогою екрану |
|
Комунікації |
|
| Стандарти зв'язку: | 4G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | + (5.0) |
| GPS: | є |
| IrDA: | є |
| Аудіо-кодеки: | AAC, aptX |
| Аудіороз'єм: | є |
| NFC: | немає |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C |
|
Корпус |
|
| Висота, мм: | 162,3 |
| Ширина, мм: | 77,2 |
| Товщина, мм: | 8,9 |
| Вага, г: | 199 |
| Захист від пилу і вологи: | немає |
| Тип корпусу: | моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал кришки/рамки: | пластик і скло |
| Колір корпусу: | сірий |
| Тип клавіатури: | екранне введення |
|
Додатково |
|
| Сканер відбитка/обличчя: | Сканер відбитків пальців на задній панелі |
| Ще: | підтримує швидку зарядку 18 Вт, сканер відбитків, високоамплітудний динамік, зовнішній підсилювач Smart PA 11V, підтримка зворотньої зарядки 9 Вт (макс) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.53 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 395 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G52 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5020 мА/ч |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 48 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 162.3 мм |
| Ширина | 77.2 мм |
| Толщина | 8.9 мм |
| Вес | 199 г |
| Состояние | |
| Стан | Refurbіshed, запечатаний, в заводських плівках, гарантія 12 мсц |
- Цена: Цену уточняйте






