Телефон на свої кошти прекрасний , нам дуже сподобався . Ще й чехол в комплекті . Дуже швидко і гарно упакований
Евгений Б.
Плохо
Прислали не на 512 Гб (як замовлялось), а на 256 Гб. Телефон забирала дружина, на пошті не роздивилась, що це не той телефон, який замовлявся. В результаті телефон залишили, продавець компенсував 1000 грн.
Супер
Телефон на свої кошти прекрасний , нам дуже сподобався . Ще й чехол в комплекті . Дуже швидко і гарно упакований
Прислали не на 512 Гб (як замовлялось), а на 256 Гб. Телефон забирала дружина, на пошті не роздивилась, що це не той телефон, який замовлявся. В результаті телефон залишили, продавець компенсував 1000 грн.
Все чудово, дякую )