телефон не витримав і місяця - почав глючити. Відправила на представника тех підтримки - телефон вже 5-й день лежить на відділенні нікому не потрібний. Що це за послуги такі? Навіщо продавати бракований товар та робити вигляд, що магазин відповідальний. Поверніть кошти!
Оксана
магазин безвідповідальний, брехливий, техпідтримки нічого не варта. Якщо продаєте брак майте совість брати за це відповідальність! ні в якому разі не рекомендую витрачати кошти в цьому магазині!
Комментарий продавца
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Опишіть будь ласка проблему детальніше. Яка у Вас наразі проблема. Ваш смартфон було передано на сервіс та через декілька днів повернено Вам.
Комментарий продавца
Інформацію передали. З Вами звяжеться наш менеджер у робочий час для уточнення і вирішення Вашого питання.
Олександр Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр П.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр К.
Хорошо
Все добре телефон працює, відгук публікую з нього. Хоча відправили повністю розрядженим, на пошті довелося чекати поки зарядиться для перевірки.
Юрий К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Лилия Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мария К.
Отлично
Телефон неплох в сравнении с моим старым Redmi 4 pro, единственная беда - батарея. Заряжается вечность, хотя пишет что до полного заряда час с небольшим (от 2 до 4 часов по факту), разряжается часа за 4-6 использования. И да, кто роняет телефоны, имейте в виду, задняя крышка стекляная и оооочень хрупкая
телефон не витримав і місяця - почав глючити. Відправила на представника тех підтримки - телефон вже 5-й день лежить на відділенні нікому не потрібний. Що це за послуги такі? Навіщо продавати бракований товар та робити вигляд, що магазин відповідальний. Поверніть кошти!
магазин безвідповідальний, брехливий, техпідтримки нічого не варта. Якщо продаєте брак майте совість брати за це відповідальність! ні в якому разі не рекомендую витрачати кошти в цьому магазині!
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Опишіть будь ласка проблему детальніше. Яка у Вас наразі проблема. Ваш смартфон було передано на сервіс та через декілька днів повернено Вам.
Інформацію передали. З Вами звяжеться наш менеджер у робочий час для уточнення і вирішення Вашого питання.
Все добре телефон працює, відгук публікую з нього. Хоча відправили повністю розрядженим, на пошті довелося чекати поки зарядиться для перевірки.
Телефон неплох в сравнении с моим старым Redmi 4 pro, единственная беда - батарея. Заряжается вечность, хотя пишет что до полного заряда час с небольшим (от 2 до 4 часов по факту), разряжается часа за 4-6 использования. И да, кто роняет телефоны, имейте в виду, задняя крышка стекляная и оооочень хрупкая