Замовила телефон новий , а вислали бу в поганому робочому стані !!!! Не звязуйтесь щ цією фірмою 😡😡😡
Комментарий продавца
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. У нас немає у продажу БУ товарів. Вказана Вами модель поставляється як Refurbished в усі магазини. Стан нового, у використанні не був, в плівках, запечатаний, гарантія 12 мсц. Повний комплект. ЦЕ зазначено в описі товару. Якщо у Вас сталась проблема з товаром Ви завжди можете зввернутись для безкоштовного гарантійного обслуговування. Любий товар можна замовити та сплатити після отримання та перевірки. Повернення або обмін 14 днів. Будь ласка, звяжіться з нами якщо Вам потрібна наша допомога. +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс
Сергій К.
Очень плохо
Відновлений товар з поганим дисплеєм, також на мою думку камеру поміняли на якусь дешеву. Продавець ніде в описі не вказує, що продає відновлену техніку, а вони в принципі тільки її продають.
Комментарий продавца
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. Вказана Вами модель поставляється як Refurbished в усі магазини. Стан нового, у використанні не був, в плівках, запечатаний, гарантія 12 мсц. Повний комплект. Любий товар можна замовити та сплатити після отримання та перевірки. Повернення або обмін 14 днів. Будь ласка, звяжіться з нами якщо Вам потрібна наша допомога. +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс
Александр С.
Отлично
Телефон файний, але для сільської місцевості з поганим покриттям у цієї моделі виявився заслабким власне стільниковий модуль. Тож продавець погодив і організував повернення професійно і без зайвих питань, за що їм моя подяка 🙏🏼
Єлизавета П.
Очень плохо
ШАХРАЇ . Телефон прийшов, але заблокований. Скоріш за все, продають вживаний телефон, під виглядом нового.Перше що продавець зробив невірно, відправив без позначки «пром», тобто при відмові на пошті, гроші мені не повернулися б. Звʼязались 21 числа з продавцем, пообіцяли заміну, сьогодні 24 число(останній день зберігання на пошті) , телефон так ніхто і не забрав, на звʼязок ніхто не виходить, телефони не відповідають, чат на пром мовчить.
Комментарий продавца
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. У нас немає вживаного товару у продажу. Любий товар можна повернути або обміняти на протязі 14 днів. також на весь товар діє гарантія 12 мсц. Щодо Ваших зауважень: - При пром оплаті до замовлення додається ТТН відправлення. Система відслідковує тільки статус цієї ттн. Тобто отримане чи ні. В разі відмови кошти повертаються покупцю. Ніякі обов'язкові позначки там не мають там бути і ні на що не впливають. Детальніще про пром оплату - https://support.prom.ua/hc/uk/articles/360006721397-%D0%AF%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%8E%D1%94-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BC-%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0 - Товар пробув на пошті 1(!) робочий день. Його оглянув кур'єр, та у Вас запросили всі документи які були надані Вам з товаром. При поверненні треба надати чек або гарантійний талон. Але посилка була відкликана назад. Нам не було надано змогу отритмати товар. - Наші менеджери завжди на звязку у робочий час, у випадок якщо лінія зайнята Вам перетелефонують оперативно. Бачимо, чо о 9:28 був вхідний дзвінок, в 9:44 Вам передзвонили і не змогли звязатись. Наш менеджер звяжеться з Вами для швидкого вирішння Вашої проблеми.
Віталій Г.
Очень плохо
Замовляв 18.10.23 нічого не відправили
Сергій П.
Отлично
Сергей С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей М.
Отлично
Олександр В.
Нейтрально
Ну не знаю... Замість чорного, відправили синій. Від посилки, нажаль відмовився.
Замовила телефон новий , а вислали бу в поганому робочому стані !!!! Не звязуйтесь щ цією фірмою 😡😡😡
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. У нас немає у продажу БУ товарів. Вказана Вами модель поставляється як Refurbished в усі магазини.
Стан нового, у використанні не був, в плівках, запечатаний, гарантія 12 мсц. Повний комплект. ЦЕ зазначено в описі товару. Якщо у Вас сталась проблема з товаром Ви завжди можете зввернутись для безкоштовного гарантійного обслуговування. Любий товар можна замовити та сплатити після отримання та перевірки. Повернення або обмін 14 днів.
Будь ласка, звяжіться з нами якщо Вам потрібна наша допомога.
+380 (66) 983-57-40
Підтримка, гарантія, сервіс
Відновлений товар з поганим дисплеєм, також на мою думку камеру поміняли на якусь дешеву.
Продавець ніде в описі не вказує, що продає відновлену техніку, а вони в принципі тільки її продають.
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. Вказана Вами модель поставляється як Refurbished в усі магазини.
Стан нового, у використанні не був, в плівках, запечатаний, гарантія 12 мсц. Повний комплект. Любий товар можна замовити та сплатити після отримання та перевірки. Повернення або обмін 14 днів.
Будь ласка, звяжіться з нами якщо Вам потрібна наша допомога.
+380 (66) 983-57-40
Підтримка, гарантія, сервіс
Телефон файний, але для сільської місцевості з поганим покриттям у цієї моделі виявився заслабким власне стільниковий модуль.
Тож продавець погодив і організував повернення професійно і без зайвих питань, за що їм моя подяка 🙏🏼
ШАХРАЇ . Телефон прийшов, але заблокований. Скоріш за все, продають вживаний телефон, під виглядом нового.Перше що продавець зробив невірно, відправив без позначки «пром», тобто при відмові на пошті, гроші мені не повернулися б. Звʼязались 21 числа з продавцем, пообіцяли заміну, сьогодні 24 число(останній день зберігання на пошті) , телефон так ніхто і не забрав, на звʼязок ніхто не виходить, телефони не відповідають, чат на пром мовчить.
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. У нас немає вживаного товару у продажу. Любий товар можна повернути або обміняти на протязі 14 днів. також на весь товар діє гарантія 12 мсц.
Щодо Ваших зауважень:
- При пром оплаті до замовлення додається ТТН відправлення. Система відслідковує тільки статус цієї ттн. Тобто отримане чи ні. В разі відмови кошти повертаються покупцю. Ніякі обов'язкові позначки там не мають там бути і ні на що не впливають. Детальніще про пром оплату - https://support.prom.ua/hc/uk/articles/360006721397-%D0%AF%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%8E%D1%94-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BC-%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0
- Товар пробув на пошті 1(!) робочий день. Його оглянув кур'єр, та у Вас запросили всі документи які були надані Вам з товаром. При поверненні треба надати чек або гарантійний талон. Але посилка була відкликана назад. Нам не було надано змогу отритмати товар.
- Наші менеджери завжди на звязку у робочий час, у випадок якщо лінія зайнята Вам перетелефонують оперативно. Бачимо, чо о 9:28 був вхідний дзвінок, в 9:44 Вам передзвонили і не змогли звязатись.
Наш менеджер звяжеться з Вами для швидкого вирішння Вашої проблеми.
Замовляв 18.10.23 нічого не відправили
Ну не знаю... Замість чорного, відправили синій. Від посилки, нажаль відмовився.
Повернула не підійшов