Магазин торгує телефонами б/в. Робить зовнішній вигляд, міняє акум (навіть не приклеївши) Із за дешевої китайської задньої кришки, яка не має контактних заземлючих подушок, пливе фокус камери,і нею неможливо щось сфоторафувати. Материнська плата навіть не на всі гвинти приручена.
Комментарий продавца
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності. Вказана Вами модель (2018 року) наразі є у продажу тільки як Refurbished. Це вказано на сторінці з товаром. У нас немає у продажу б/в. На весь товар діє гарантія 12 мсц. Також любий товар можна повернути або обміняти. Будь ласка, звяжіться з нами якщо у Вас проблеми з товаром або Вам потрібна наша допомога. +380 (73) 484-57-06 Менеджер +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс
Саша Ш.
Очень плохо
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іштван Г.
Отлично
Роман П.
Отлично
Антон Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталия К.
Очень плохо
Телефон прийшов плохого качества в динамиках видно внутренности телефона, решили воспользоваться возратом выслали им телефон обратно так никто его не забрал постоянно какие-то отговорки а потом вообще трубку не брали, в конечном итоге не денег, не телефона
Гарно працюють
Магазин торгує телефонами б/в.
Робить зовнішній вигляд, міняє акум (навіть не приклеївши) Із за дешевої китайської задньої кришки, яка не має контактних заземлючих подушок, пливе фокус камери,і нею неможливо щось сфоторафувати.
Материнська плата навіть не на всі гвинти приручена.
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності. Вказана Вами модель (2018 року) наразі є у продажу тільки як Refurbished. Це вказано на сторінці з товаром. У нас немає у продажу б/в.
На весь товар діє гарантія 12 мсц. Також любий товар можна повернути або обміняти. Будь ласка, звяжіться з нами якщо у Вас проблеми з товаром або Вам потрібна наша допомога.
+380 (73) 484-57-06 Менеджер
+380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс
Телефон прийшов плохого качества в динамиках видно внутренности телефона, решили воспользоваться возратом выслали им телефон обратно так никто его не забрал постоянно какие-то отговорки а потом вообще трубку не брали, в конечном итоге не денег, не телефона