Продають бувші у вживанні телефони LG V60 але не повідомляють про це, працює наче нормально, але корпус потертий, скло камери не проклеєно, задня кришка прогинається, судячи з усього щось не встановили при збірці, враження що сам корпус не оригінал, стан нормальний але як то кажуть є нюанси.
Олександр Щ.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня. З Вами намагались звязатись 4 рази. Номер не відповідає.
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрей А.
Отлично
Катерина Л.
Хорошо
Українська мова налаштована. Комплектація відмінна: гарнітура, блочок, usb-кабель, перехідник на гарнітуру. Все робоче, але є нюанс з кабелем: він не працює з даним телефоном або блочком. Тобто інший телефон він заряджає, а цей ні. Кабель зі старого телефону цей телефон заряджає, а цей - ні, але старий телефон новий кабель заряджає (старий теж sony xperia L3). Тобто по суті все працює, але якось так. Все інше супер! Магазин рекомендую!
Богдан Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана С.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Кирилл Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хочу подякувати менеджеру за допомогу та відповіді на всі запитання, яких було дуже багато)) Рекомендуватиму ваш магазин
Все швидко прийшло, ніяких проблем не було
Продають бувші у вживанні телефони LG V60 але не повідомляють про це, працює наче нормально, але корпус потертий, скло камери не проклеєно, задня кришка прогинається, судячи з усього щось не встановили при збірці, враження що сам корпус не оригінал, стан нормальний але як то кажуть є нюанси.
Доброго дня.
З Вами намагались звязатись 4 рази. Номер не відповідає.
Українська мова налаштована. Комплектація відмінна: гарнітура, блочок, usb-кабель, перехідник на гарнітуру. Все робоче, але є нюанс з кабелем: він не працює з даним телефоном або блочком. Тобто інший телефон він заряджає, а цей ні. Кабель зі старого телефону цей телефон заряджає, а цей - ні, але старий телефон новий кабель заряджає (старий теж sony xperia L3). Тобто по суті все працює, але якось так. Все інше супер! Магазин рекомендую!
Хочу подякувати менеджеру за допомогу та відповіді на всі запитання, яких було дуже багато)) Рекомендуватиму ваш магазин