
- Готово до відправки
- Код: 3021026708
Смартфон Xiaomi 13T 8/256GB Black Global Version
13 190 ₴
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ |
ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ |
Характеристики
| Бренд: | Xiaomi |
| Тип: | Смартфон |
| Попередньо встановлена ОС: | Android 13 |
Оснащення |
|
| Оперативна пам'ять, ГБ: | 8 |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Вбудована пам'ять, ГБ: | 256 |
| Тип вбудованої пам'яті: | UFS 3.1 |
| Слот розширення: | немає |
| Тип SIM-карти: | Nano-SIM, eSIM |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Процесор: | MediaTek Dimensity 8200 Ultra |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота, ГГц: | 3,1 |
Акумулятор та зарядка |
|
| Ємність акумулятора, мА·год: | 5000 |
| Потужність дротової зарядки, Вт: | 67 |
Дисплей |
|
| Діагональ, дюйми: | 6,67 |
| Роздільна здатність: | 2712x1220 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| PPI: | 446 |
| Співвідношення екран/корпус: | 88 |
| Датчик регулювання яскравості: | є |
| Максимальна яскравість, ніт: | 2600 |
| Частота оновлення, Гц: | 144 |
| Особливості дисплея: | Dolby Vision, HDR10+, 1200 нітів (HBM), 2600 нітів (peak) |
| Виріз в дисплеї: | отвір |
Камера |
|
| Основна камера, МП: | 50 (f/1.9, ширококутна) + 50 (f/1.9, 2x optical zoom, телеоб'єктив) + 12 (f/2.2, ультраширококутний) |
| Кількість основних камер: | 3 |
| Відеозйомка: | 4K @ 30fps |
| Спалах: | є |
| Фронтальна камера, МП: | 20 (f / 2.2) |
| Ультраширококутна камера: | є |
| Теле-фото об'єктив: | є |
| Оптична стабілізація: | є |
| Особливості камери: | PDAF, цифрова стабілізація зображення, Leica lens, HDR, panorama |
Комунікації |
|
| Стандарти зв'язку: | 5G, 4G, 3G |
| Wi-Fi: | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth: | 5.4 |
| GPS: | + (GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC) |
| Dual GPS: | є |
| IrDA: | є |
| Аудіо-кодеки: | AAC, LDAC, LHDC |
| NFC: | є |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C (2.0) |
Корпус |
|
| Висота, мм: | 162,2 |
| Ширина, мм: | 75,7 |
| Товщина, мм: | 8,5 |
| Маса, г: | 197 |
| Захист від пилу і вологи: | + (IP68) |
| Тип корпусу: | моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал кришки/рамки: | скло/метал |
| Колір корпусу: | чорний |
| Тип клавіатури: | екранне введення |
Додатково |
|
| Сканер відбитка/обличчя: | Сканер відбитків пальців в екрані |
| Стереодинаміки: | є |
| Ще: | UFS 3.1 |
ОГЛЯД 13T
Мистецтво фотографії у вашій кишені
У новому Xiaomi 13T основний акцент зроблено на оптичне обладнання бренду Leica, що дозволяє знімати висококласний контент. Дивіться відео у чудовій якості, грайте, ретушуйте знімки – на AMOLED-екрані з частотою оновлення 144 Гц це робити просто. Модель оснащена процесором MediaTek Dimensity 8200-Ultra. З батареєю ємністю 5000 мАг і підтримкою турбозарядки потужністю 67W ви не відчуваєте браку в запасі енергії. І все це у водо- та пиленепроникній оболонці із захистом IP68.
Професійна система камер від Leica
Потрійна камера включає сенсор Sony IMX707 50 Мп, телеоб'єктив 50 Мп і ультраширококутний датчик 12 Мп. Оптична стабілізація зображення та фільтри Leica забезпечують неперевершену якість знімків. Смартфон Xiaomi 13T підтримує запис відео HDR10+ до 4K зі швидкістю 30 кадрів за секунду. На фронтальній камері з роздільною здатністю 20 Мп доступні різні режими, такі як Нічний, Портретний та HDR – бездоганні селфі забезпечені з першого кліка.
Візуал, який не залишить байдужим
На AMOLED-екрані з роздільною здатністю Full HD+ 2712х1220 пікселів ви побачите лише яскраві кольори із чистою передачею відтінків. Дисплей має розмір 6.67 дюйма, підтримує частоту оновлення до 144 Гц, а співвідношення сторін дорівнює 20:9. Технології AdaptiveSync, Dolby Vision® та HDR10+ гарантують винятково високу якість зображення. Додайте до цього подвійні динаміки із підтримкою Dolby Atmos® – і контент зможе по-справжньому здивувати.
Ще більше продуктивності
Мобільний телефон Xiaomi 13T працює на операційній системі MIUI 14, заснованій на Android 13. Це забезпечує вам доступ до останніх функцій та програм з регулярним оновленням. З чіпом MediaTek Dimensity 8200-Ultra та графічним процесором Mali-G610 цей смартфон легко обслуговує багатозадачні запити та програми, що потребують підвищеного графічного потенціалу. Сховище UFS 3.1 об'ємом 256 ГБ та оперативна пам'ять на 8 або 12 ГБ дають достатньо продуктивності у будь-якій конфігурації.
Підзарядки більше не потрібні
Надійна батарея ємністю 5000 мАг дозволить вам залишатися на зв'язку протягом тривалого часу: в режимі відтворення відео її ресурсу вистачає на 16 годин безперервної роботи. Завдяки турбозарядці стандарту 67W ви можете зарядити пристрій з 0 до 100% всього за 42 хвилини, що робить його готовим до використання без зволікання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 446 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8200 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 67 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Стан | |
| Стан | Refurbished, в заводських плівках, гарантія 12 мсц |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 13 190 ₴









