
- Готово до відправки
- Код: 3021032873
Смартфон Xiaomi 12T Pro 8/128GB Black Global Version
10 860 ₴
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ |
ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ |
Характеристики
| Бренд: | Xiaomi |
| Тип: | Смартфон |
| Попередньо встановлена ОС: | Android 12 |
Оснащення |
|
| Оперативна пам'ять, ГБ: | 8 |
| Вбудована пам'ять, ГБ: | 128 |
| Слот розширення: | немає |
| Тип SIM-карти: | Nano-SIM, eSIM |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота, ГГц: | 3,19 |
Акумулятор та зарядка |
|
| Ємність акумулятора, мА·год: | 5000 |
| Потужність дротової зарядки, Вт: | 120 |
Дисплей |
|
| Діагональ, дюйми: | 6,67 |
| Роздільна здатність: | 2712x1220 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| PPI: | 446 |
| Датчик регулювання яскравості: | є |
| Частота оновлення, Гц: | 120 |
| Особливості дисплея: | Dolby Vision, HDR10+, 500 нітів (тип), 1200 нітів (peak) |
| Виріз в дисплеї: | отвір |
Камера |
|
| Основна камера, МП: | 200 (f/1.7, ширококутна) + 8 (f/2.2, 120 градусів, надширококутна) + 2 (f/2.4, макро) |
| Кількість основних камер: | 3 |
| Відеозйомка: | 8K @ 24fps |
| Спалах: | є |
| Фронтальна камера, МП: | 20 (f / 2.2) |
| Ультраширококутна камера: | є |
| Макро-об'єктив: | є |
| Оптична стабілізація: | є |
| Особливості камери: | PDAF, цифрова стабілізація зображення, Dual-LED, dual-tone flash, HDR, panorama |
Комунікації |
|
| Стандарти зв'язку: | 5G, 4G, 3G |
| Wi-Fi: | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | + (GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC) |
| Dual GPS: | є |
| IrDA: | є |
| Аудіо-кодеки: | AAC, aptX, aptX HD, LDAC, LHDC |
| NFC: | є |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C (2.0) |
Корпус |
|
| Висота, мм: | 163,1 |
| Ширина, мм: | 75,9 |
| Товщина, мм: | 8,6 |
| Маса, г: | 205 |
| Тип корпусу: | моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал кришки/рамки: | скло/метал |
| Колір корпусу: | чорний |
| Тип клавіатури: | екранне введення |
Додатково |
|
| Сканер відбитка/обличчя: | Сканер відбитків пальців в екрані |
| Стереодинаміки: | є |
ОГЛЯД 12T PRO Black
Мега можливості Xiaomi
Смартфон Xiaomi 12T PRO відкриває нові горизонти продуктивності, швидкодії та енергоефективності. 200-мегапіксельна камера з передовими алгоритмами на ІІ отримує знімки, гідні називатися професійними.
Елегантний стиль Xiaomi
Гладка матова поверхня Xiaomi 12T PRO з виділеним блоком камер приковує погляди та надає смартфону преміального витонченого вигляду. Три кольори на вибір чорний/сріблястий/блакитний дозволяють знайти ідеальний варіант для кожного користувача.

Приготуйтеся, вас зніме супер-камера
У Xiaomi 12T PRO інтегрована найпросунута на сьогодні мобільна камера 200 Мп з OIS та об'єктивом 8P. Революційні алгоритми обробки на ІІ та передові функції дозволяють зафіксувати кожен момент у супер-високій роздільній здатності та з надточною деталізацією.

Знайдіть ідеальний ракурс
Завдяки унікальному інструменту 200MP Xiaomi ProCut ви можете з однієї фотографії отримати до п'яти різних кадрів, які допоможуть вам подивитись одну подію з різних ракурсів. При цьому гарантовано зберігається висока роздільна здатність кожного фотошедевра.

Ви завжди у фокусі
Xiaomi ProFocus фокусується саме на тому, що вам важливо, і не втрачає об'єкт протягом всієї зйомки. Тепер знімати об'єкти в русі стало ще простіше, а результат зйомки завжди порадує вас.

30 кадрів за секунду
У режимі серійної зйомки вам достатньо натиснути на пуск, і всього за секунду камера зробить до 30 чудових деталізованих знімків у високій роздільній здатності. Тепер ви точно нічого не пропустите і зможете відобразити ідеальний момент.

Яскраві нічні історії
Нічна зйомка допоможе розповісти яскраву історію ваших нічних пригод, де всі ваші нічні фото наповнені чіткими деталями та насиченими глибокими кольорами. Сенсор 1/1,22 дюйма Super Pixel з бінінгом 16-в-1 і об'єктив OIS 8P з діафрагмою f/1,69 знижують шум і захоплюють більше світла, щоб нестача освітлення не завадила зробити той знімок, про який ви мріяли. А Ultra Night Video допоможе записати чудові нічні відео.

Погляд через надширокий і макро об'єктиви.
Надширококутна камера з кутом огляду 120 ° дозволяє відобразити навколишній світ у всьому його пишноті. А макрокамера перетворює кожен знімок крихітного об'єкта на шедевр фотомистецтва, який не поступається фотографіям, зробленим на професійному обладнанні.

Для Xiaomi немає нездійсненних завдань
Потужний 4нм процесор Snapdragon 8+ 1-го покоління забезпечує приріст продуктивності ЦП до 16.7% та збільшення продуктивності графічного процесора до 11%. Для смартфона не існує нездійсненних завдань, він з легкістю справляється з ресурсомісткими додатками і будь-якими вимогливими іграми, забезпечуючи чудовий досвід користувача.

Мега охолодження
Завдяки збільшеній на 65% випарній камері, система охолодження Xiaomi ефективно відводить тепло від усіх компонентів і підтримує внутрішню температуру на безпечному рівні навіть під час тривалих інтенсивних навантажень.

Ексклюзивна технологія заряджання
Оснащений батареєю ємністю 5000 мАг, Xiaomi 12T PRO працює до 13.5 годин на одному заряді. Суперпотужна швидка зарядка 120 Вт за 19 хвилин забезпечить зарядом, якого вистачить на весь день. Усього одна чашка кави – і ви, і ваш смартфон сповнені енергії.

Не тільки швидко, а й безпечно
42 функції контролю зарядки та 9 термодатчиків відповідають за кожен процес зарядки. Саме такий зважений підхід гарантує, що батарея вашого Xiaomi 12T PRO витримає щонайменше 800 циклів підзарядки.

Іммерсивний досвід занурення
6.67-дюймовий CrystalRes AMOLED дисплей дозволяє насолоджуватися контентом у супердозвіл 1220р. HDR 10+ та Dolby Vision забезпечують чудову деталізацію, надточну кольоропередачу та приголомшливу яскравість у будь-яких сценах. А адаптивна частота оновлення до 120 Гц та частота дискретизації 480 Гц гарантують плавне відтворення відео та м'який скролінг.

Оглушальний звук
Потужні подвійні динаміки із професійними налаштуваннями Harman Kardon посилюють візуальні враження. Провідне апаратне забезпечення та технологія Dolby Atmos гарантують, що на будь-якому рівні гучності звук вразить вас своєю насиченістю, глибиною та чистотою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 446 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 120 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Стан | |
| Стан | Refurbished, в заводських плівках, гарантія 12 мсц |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 10 860 ₴









