
- Готово до відправки
- Код: 3021079833
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black
31 299 ₴
+380 (73) 484-57-06
Підтримка, гарантія, сервіс
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ | ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ |
Характеристики
| Бренд: | Samsung |
| Лінійка: | Galaxy S23 Ultra |
| Тип: | Смартфон |
| Попередньо встановлена ОС: | Android 13 |
Оснащення |
|
| Оперативна пам'ять, ГБ: | 12 |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5X |
| Вбудована пам'ять, ГБ: | 512 |
| Тип вбудованої пам'яті: | UFS 4.0 |
| Слот розширення: | немає |
| Тип SIM-карти: | Nano-SIM, eSIM |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота, ГГц: | 3,36 |
Акумулятор та зарядка |
|
| Ємність акумулятора, мА·год: | 5000 |
| Потужність дротової зарядки, Вт: | 45 (PD 3.0) |
| Потужність бездротової зарядки, Вт: | 10 |
| Реверсивна бездротова зарядка, Вт: | є |
Дисплей |
|
| Діагональ, дюйми: | 6,8 |
| Роздільна здатність: | 3088x1440 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| PPI: | 501 |
| Співвідношення екран/корпус: | 90 |
| Датчик регулювання яскравості: | є |
| Максимальна яскравість, ніт: | 1750 |
| Частота оновлення, Гц: | 120 |
| Особливості дисплея: | Gorilla Glass Victus 2, AoD, яскравість 1750 нит |
| Виріз в дисплеї: | отвір |
Камера |
|
| Основна камера, МП: | 200 (f/1.7, ширококутна) + 12 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3x телефото об'єктив) + 10 (f/4.9, 10x телефото об'єктив) |
| Кількість основних камер: | 4 |
| Відеозйомка: | 8K @ 30fps |
| Спалах: | є |
| Фронтальна камера, МП: | 12 (f / 2.2) |
| Ультраширококутна камера: | є |
| Теле-фото об'єктив: | є |
| Оптична стабілізація: | є |
| Особливості камери: | Super Steady Video, Експерт RAW |
Комунікації |
|
| Стандарти зв'язку: | 5G, 4G, 3G |
| Wi-Fi: | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | + (GLONASS, BEIDOU, Galileo, QZSS, GNSS) |
| Аудіо-кодеки: | AAC, aptX, aptX HD, LDAC |
| Інтерфейсний роз'єм: | USB Type-C (3.2) |
Корпус |
|
| Висота, мм: | 163,4 |
| Ширина, мм: | 78,1 |
| Товщина, мм: | 8,9 |
| Маса, г: | 234 |
| Захист від пилу і вологи: | + (IP68) |
| Тип корпусу: | моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал кришки/рамки: | алюміній/скло |
| Колір корпусу: | чорний |
| Тип клавіатури: | екранне введення |
Додатково |
|
| Сканер відбитка/обличчя: | Сканер відбитків пальців в екрані |
| Стереодинаміки: | є |
| Ще: | Звук налаштований AKG, відтворення звуку Hi-Res якості 32-bit/384kHz, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3080x1440 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 501 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Стан | |
| Стан | Refurbished, в заводських плівках, гарантія 12 мсц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 31 299 ₴






