
- Готово до відправки
- Код: Mi4AG
Смартфон Xiaomi Redmi 4A 2/16GB (Gold) Global Rom
2 499 ₴
+380 (73) 484-57-06
Підтримка, гарантія, сервіс
- +380 (99) 816-62-82Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
![]() |
![]() |
![]() |
|
| ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ | ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ БЕЗ ПРОБЛЕМ | ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ | ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА |
| У ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ТОВАРИ | ШВИДКИЙ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ | БЕЗКОШТОВНЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ | ШВИДКО ВІДПРАВИМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ |
| Виробник | Xiaomi |
|---|---|
| Тип | Смартфон |
| Тип SIM-картки | Micro-SIM, Nano-SIM |
| Загальні характеристики | |
| Стандарт | GSM B2 / B3 / B5 / B8, WCDMA B1 / B2 / B5 / B8, TD-SCDMA B34 / B39, CDMA2000 / 1X Bc0, FDD-LTE B1 / B3 / B7, TD-LTE B38 / B39 / B40 / B41 (2555-2655) |
| Високошвидкісне передавання даних | GPRS/EDGE/3G/LTE |
| Кількість SIM-карток | 2 (або 1 SIM + картка пам'яті) |
| Операційна система | Android 6.0 (Marshmallow) + MIUI 8 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Вбудована пам'ять, ГБ | 16 |
| Слот розширення | microSD (до 128 ГБ) |
| Розміри, мм | 69,6х141,3х8,9 |
| Вага, г | 156 |
| Захист від пилу та вологи | немає |
| Акумуляторна батарея | 3120 мА·год (незнімна) |
| Час роботи (дані виробника) | немає даних |
| Екран | |
| Діагональ, дюйми | 5 |
| Роздільна здатність | 1280х720 |
| Тип матриці | IPS |
| PPI | 293 |
| Датчик регулювання яскравості | є |
| Сенсорний екран (тип) | сенсорний (місткісний) |
| Інше | захисне скло 2.5D |
| Характеристики процесора | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 425 + GPU Adreno 308,5 |
| Тип ядра | Cortex A53 |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота, ГГц | 1,4 |
| Камера | |
| Основна камера, МП | 13 |
| Відеознімання | 1080pх720p 30 к/с, 720p 120 к/с |
| Спалах | є |
| Фронтальна камера, МП | 5 |
| Інше | 13 МП (5 лінз, апертура F/2.2, PDAF, HDR), 5 МП (апертура F/2.2) |
| Комунікації | |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n |
| Bluetooth | 4.1 |
| GPS | + (A-GPS, Глонас, Beidou) |
| IrDA | є |
| NFC | є |
| Інтерфейсний роз'єм | USB 2.0 (Type А) |
| Додатково | |
| Аудіороз'єм | 3,5 мм |
| MP3 плеєр | є |
| FM-радио | є |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип клавіатури | екранне введення |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | CDMA, GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM+Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 293 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Ні |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 1400 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Push-To-Talk | Ні |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Використання як USB-накопичувача | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3120 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1280x720 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141.3 мм |
| Ширина | 69.6 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Вага | 156 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Adreno 308 |
| Стан | |
| Стан | Refurbіshed, запечатаний, в заводських плівках, гарантія 12 мсц |
- Ціна: 2 499 ₴





