Замовляв днями смартфон Xiaomi 12x на сайті його зараз неможливо знайти на укр. сайтах і навіть на аліекспресі версію 8/256, нову, не б/у, тому я дуже зрадів і швидко передивившись опис, зробив замовлення. Була субота, післяобідній час, мав надію, що вишлють одразу, але довелось чекати понеділка. Саме тоді я й набрав менеджера і уточнив, коли відправлять і яка комплектація, запевнили, що буде все - апарат, зарядне, чохол, кабель, документи, коробка.. на третій день приїхав. Коробка, апарат, чохол, скріпка справді були, а от зарядне і кабель чомусь не поклали. Я тут же на пошті знов набрав менеджера і та сама дівчина ввічливо відповіла, що все вірно, зарядного і кабелю вони не кладуть. Я трошки розчарувався у сервісі, і дай боже щоб не розчарувався в смартфоні (він заводський реф, як ніяк), тобто перевірити справність процесу заряджання теоретично я не міг , та пощастило (дякуючи хлопцеві з НП все таки перевірив і все наче працювало як треба - і процес, і індикація швидкої зарядки 67 Вт). Телефон виглядав як новий, маю підтвердити. Я розумію, що буває всяке, але такий косяк стався, майте на увазі)
Коментар продавця
Добрий день. Нажаль, ця модель не комплектується зарядним пристроєм, якщо Ви звернете увагу, в коробці навіть не передбачене місце для цих аксесуарів. Приносимо вибачення за незручності.
Все супер, рекомендую!
Дякую за швидке та якісне обслуговування,
Телефон работает отмено
Замовляв днями смартфон Xiaomi 12x на сайті його зараз неможливо знайти на укр. сайтах і навіть на аліекспресі версію 8/256, нову, не б/у, тому я дуже зрадів і швидко передивившись опис, зробив замовлення. Була субота, післяобідній час, мав надію, що вишлють одразу, але довелось чекати понеділка. Саме тоді я й набрав менеджера і уточнив, коли відправлять і яка комплектація, запевнили, що буде все - апарат, зарядне, чохол, кабель, документи, коробка.. на третій день приїхав. Коробка, апарат, чохол, скріпка справді були, а от зарядне і кабель чомусь не поклали. Я тут же на пошті знов набрав менеджера і та сама дівчина ввічливо відповіла, що все вірно, зарядного і кабелю вони не кладуть. Я трошки розчарувався у сервісі, і дай боже щоб не розчарувався в смартфоні (він заводський реф, як ніяк), тобто перевірити справність процесу заряджання теоретично я не міг , та пощастило (дякуючи хлопцеві з НП все таки перевірив і все наче працювало як треба - і процес, і індикація швидкої зарядки 67 Вт). Телефон виглядав як новий, маю підтвердити. Я розумію, що буває всяке, але такий косяк стався, майте на увазі)
Добрий день. Нажаль, ця модель не комплектується зарядним пристроєм, якщо Ви звернете увагу, в коробці навіть не передбачене місце для цих аксесуарів. Приносимо вибачення за незручності.