Доброго дня.Дякую ,гарний і чесний продавець.Рекомендую!!!
Сергей Г.
Дуже погано
Підтвердили замовлення, сказали що у цей же день відправлять але наступного дня відмінили нічого не пояснюючи(. Гроші повернули бо оплачував через пром оплату
Антон Л.
Дуже погано
Просил отправлить и проверить перед отправкой НИКТО НИЧЕГО НЕ ПРОВЕРЯЛ! Отправили абы что Отказался - прислали не то Зря потраченное время Сижу уже 4й день без телефона! Безответственный продавец!
Василь К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Натали К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Максим Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр
Замовлення провисіло три дні, потім його мовчки скасували. Я про це вже взнав, зайшовши в кабінет.
супер телефон,рекомендую
Доброго дня.Дякую ,гарний і чесний продавець.Рекомендую!!!
Підтвердили замовлення, сказали що у цей же день відправлять але наступного дня відмінили нічого не пояснюючи(. Гроші повернули бо оплачував через пром оплату
Просил отправлить и проверить перед отправкой
НИКТО НИЧЕГО НЕ ПРОВЕРЯЛ!
Отправили абы что
Отказался - прислали не то
Зря потраченное время
Сижу уже 4й день без телефона!
Безответственный продавец!
Замовлення провисіло три дні, потім його мовчки скасували. Я про це вже взнав, зайшовши в кабінет.
Так ви ще б через місяць зайшли в кабінет!!)