Вибирала телефон на Hotline, звідти перейшла в цей магазин і здійснила покупку. Під час первинної установки додатків виявила, що у телефоні немає NFC. Як виявилося згодом, як Hotline, так і всі магазини вказують наприкінці назв таких версій (no NFC). Однак тут це не було вказано та на Hotline цей магазин потрапив у список продавців тієї версії, що має NFC. Тим паче, як я теж дізналася згодом, версії цієї моделі без NFC в інших магазинах коштують дешевше більше ніж на 1000 грн. Я вважаю, що це було зроблено навмисно, щоб ввести в оману та продати іншу версію під виглядом зазначеної. Тепер заводські наклейки вже знято і що робити?
Степан Н.
Відмінно
Сергей К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вадим С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все працює, все зашибісь!
Валерия П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман С.
Нейтрально
Коробка с телефона була пом'ята ,відкрита .На телефоні сліди використання, верхній динамік забитий пиль'ю. Забрав с пошти ,провірив на наступний день. Телефон оставив ,бо купляв на подарунок малому він вже побачив його. Провіряйте одразу, повівся на ціну.Так телефон працюе добре є гаранті .Можливо попався возврат
Юрий С.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всім привіт, придбав PIXEL 5 на подарунок дівчині, що отримав: 1. В описі написано, що запечатаний в заводській плівці ( ні був розпакований) 2. Прийшов з битими пікселями Стосовно дефекту ситуацію врегулювали знижкою.
Коментар продавця
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Вам було запропоновано зробити обмін товару. Товар так і не був переданий Вами для обміну. Про яке саме не врегулювання ситуації йде мова?
Вибирала телефон на Hotline, звідти перейшла в цей магазин і здійснила покупку. Під час первинної установки додатків виявила, що у телефоні немає NFC. Як виявилося згодом, як Hotline, так і всі магазини вказують наприкінці назв таких версій (no NFC). Однак тут це не було вказано та на Hotline цей магазин потрапив у список продавців тієї версії, що має NFC. Тим паче, як я теж дізналася згодом, версії цієї моделі без NFC в інших магазинах коштують дешевше більше ніж на 1000 грн. Я вважаю, що це було зроблено навмисно, щоб ввести в оману та продати іншу версію під виглядом зазначеної. Тепер заводські наклейки вже знято і що робити?
Все працює, все зашибісь!
Коробка с телефона була пом'ята ,відкрита .На телефоні сліди використання, верхній динамік забитий пиль'ю. Забрав с пошти ,провірив на наступний день. Телефон оставив ,бо купляв на подарунок малому він вже побачив його.
Провіряйте одразу, повівся на ціну.Так телефон працюе добре є гаранті .Можливо попався возврат
Всім привіт, придбав PIXEL 5 на подарунок дівчині, що отримав:
1. В описі написано, що запечатаний в заводській плівці ( ні був розпакований)
2. Прийшов з битими пікселями
Стосовно дефекту ситуацію врегулювали знижкою.
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Вам було запропоновано зробити обмін товару. Товар так і не був переданий Вами для обміну. Про яке саме не врегулювання ситуації йде мова?
Відправили не якісний товар!