Зробив замовлення Realme 10pro +, продавець мовчить, звонив на 2 телефони ніхто не відповідає, хоча в графіку зазначено що в суботу неділю магазин працює
Коментар продавця
Добрий день, приносимо вибачення за незручності. Наші менеджери завжди на звязку у робочий час. Якщо Ви дзвонили поза графіком роботи менеджера, Вам обов'язково перетелефонують.
Олег Щ.
Дуже погано
У цієї фірми нічого купувати неможна. Товар не відповідає опису.
Олег Щ.
Дуже погано
Купив відновлений телефон самсунг с10 .Обіцяють стан нового. Заплатив 11119 гривень. Ще 3 гривні коміссіїНа нової пошті подивитись не дають,плівки не знімай. Заплатив 136 гривень за пересилку. Телефон сподобався,дружині на подарунок. Почав реєструватись в акаунтах,та встановлювати додатки. Телефон розрядився і я поставив його на зарядку. Екран почав міняти яскравість,блимати і нічого неможливо з ним зробити поки не знімешь з зарядки. Дзвоню оператору каже присилайте. Складаю все назад і відправляю за 126 гривень. По прибутті мені приходить повідомлення,що получати телефон не бажають. 3 дні лежав на пошті. З усієї компанії тільки дівчина оператор і працює. Врешті решт получили вони телефон, а на другий день перевели гроші 11119гривень мінус 50 гривень комісії. І того в залишку,телефона у мене немає і 315 гривень. Так що біжить від цієї фірми як можна далі. Ні разу не подзвонили вони усі дзвонки робив я. Так що винуваті вони,а наказали мене. Думайте.
Зробив замовлення Realme 10pro +, продавець мовчить, звонив на 2 телефони ніхто не відповідає, хоча в графіку зазначено що в суботу неділю магазин працює
Добрий день, приносимо вибачення за незручності. Наші менеджери завжди на звязку у робочий час. Якщо Ви дзвонили поза графіком роботи менеджера, Вам обов'язково перетелефонують.
У цієї фірми нічого купувати неможна. Товар не відповідає опису.
Купив відновлений телефон самсунг с10 .Обіцяють стан нового. Заплатив 11119 гривень. Ще 3 гривні коміссіїНа нової пошті подивитись не дають,плівки не знімай. Заплатив 136 гривень за пересилку. Телефон сподобався,дружині на подарунок. Почав реєструватись в акаунтах,та встановлювати додатки. Телефон розрядився і я поставив його на зарядку. Екран почав міняти яскравість,блимати і нічого неможливо з ним зробити поки не знімешь з зарядки. Дзвоню оператору каже присилайте. Складаю все назад і відправляю за 126 гривень. По прибутті мені приходить повідомлення,що получати телефон не бажають. 3 дні лежав на пошті. З усієї компанії тільки дівчина оператор і працює. Врешті решт получили вони телефон, а на другий день перевели гроші 11119гривень мінус 50 гривень комісії. І того в залишку,телефона у мене немає і 315 гривень. Так що біжить від цієї фірми як можна далі. Ні разу не подзвонили вони усі дзвонки робив я. Так що винуваті вони,а наказали мене. Думайте.
Скло якісне
Відправили швидко