Чекав відправки в понеділок 21,08,23, Затефонував продавцеві, нагадав, що товар оплочений ще в неділю 20,08,23 в 18,15. Менеджер пообіцяла, що товар сьогодні виїде і не відправили. Тепер для похресника я брехун!!!
МАКСИМ Ч.
Відмінно
Андрій П.
Відмінно
Все гарно
Дмитрий Ч.
Дуже погано
Товар не якісний та працює неналежним чином! Прийшов роспакованій упаковці! Звернулися щоб повернути товар . Нам пообіцяли що без жодних проблем готові зробити повернення але вже третій день не заберають з відділення Нової пошти, тільки кормлять обіцянками що ніби сьогодні обов'язково заберуть! Я рахую що це без відповідально та некоректно вести себе так ! Буду нетерпінням чекати вирішення питання!
Коментар продавця
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності. Кур'єр отримує відправлення декілька разів на тиждень. Так може бути, якщо посилка приїхала у вихідний день. Ваше відправлення буде обов'язково отримане.
Чекав відправки в понеділок 21,08,23, Затефонував продавцеві, нагадав, що товар оплочений ще в неділю 20,08,23 в 18,15. Менеджер пообіцяла, що товар сьогодні виїде і не відправили. Тепер для похресника я брехун!!!
Все гарно
Товар не якісний та працює неналежним чином! Прийшов роспакованій упаковці! Звернулися щоб повернути товар . Нам пообіцяли що без жодних проблем готові зробити повернення але вже третій день не заберають з відділення Нової пошти, тільки кормлять обіцянками що ніби сьогодні обов'язково заберуть! Я рахую що це без відповідально та некоректно вести себе так ! Буду нетерпінням чекати вирішення питання!
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності. Кур'єр отримує відправлення декілька разів на тиждень. Так може бути, якщо посилка приїхала у вихідний день. Ваше відправлення буде обов'язково отримане.