Продають бувші у вживанні телефони LG V60 але не повідомляють про це, працює наче нормально, але корпус потертий, скло камери не проклеєно, задня кришка прогинається, судячи з усього щось не встановили при збірці, враження що сам корпус не оригінал, стан нормальний але як то кажуть є нюанси.
Олександр Щ.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня. З Вами намагались звязатись 4 рази. Номер не відповідає.
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрей А.
Відмінно
Катерина Л.
Добре
Українська мова налаштована. Комплектація відмінна: гарнітура, блочок, usb-кабель, перехідник на гарнітуру. Все робоче, але є нюанс з кабелем: він не працює з даним телефоном або блочком. Тобто інший телефон він заряджає, а цей ні. Кабель зі старого телефону цей телефон заряджає, а цей - ні, але старий телефон новий кабель заряджає (старий теж sony xperia L3). Тобто по суті все працює, але якось так. Все інше супер! Магазин рекомендую!
Богдан Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Світлана С.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Кирилл Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хочу подякувати менеджеру за допомогу та відповіді на всі запитання, яких було дуже багато)) Рекомендуватиму ваш магазин
Все швидко прийшло, ніяких проблем не було
Продають бувші у вживанні телефони LG V60 але не повідомляють про це, працює наче нормально, але корпус потертий, скло камери не проклеєно, задня кришка прогинається, судячи з усього щось не встановили при збірці, враження що сам корпус не оригінал, стан нормальний але як то кажуть є нюанси.
Доброго дня.
З Вами намагались звязатись 4 рази. Номер не відповідає.
Українська мова налаштована. Комплектація відмінна: гарнітура, блочок, usb-кабель, перехідник на гарнітуру. Все робоче, але є нюанс з кабелем: він не працює з даним телефоном або блочком. Тобто інший телефон він заряджає, а цей ні. Кабель зі старого телефону цей телефон заряджає, а цей - ні, але старий телефон новий кабель заряджає (старий теж sony xperia L3). Тобто по суті все працює, але якось так. Все інше супер! Магазин рекомендую!
Хочу подякувати менеджеру за допомогу та відповіді на всі запитання, яких було дуже багато)) Рекомендуватиму ваш магазин